Kniha návštěv - napište nám :)

Datum: 01.09.2017

Vložil: Růžena a Miroslav Nováčkovi

Titulek: Poděkování za vystoupení v Jihlavě 30.8.2017

Dobrý večer zdravíme manželé Nováčkovi,manželé Palánovi,Žoudlíková Libuše,Lengsfeldová Libuše,Marie Urbanová,Stanislava Marousková,Božena Slezová,Bohumil Píza, krásně jste nám hráli a zpívali v Jihlavě na náměstí,at pan kapelník Jan Sedlařík se svojí dcerou paní Janou Havlíkovou,ostatní muzikanti jmenovitě neznáme,hráli jste převážně písničky našeho mládí,co jsme znali zpívali s Vámi a co né,tak jen poslouchali,hráli jste,jak k poslechu,tak i k tanci,moc se nám to všem líbilo,domu jsme odcházeli spokojené z nádherného vašeho koncertu u nás v Jihlavě na náměstí,my jsme převážně starobní důchodci,důchodkyně a dechovku milujeme proto na Vás chodíme,vřelé poděkování Vám všem tisíckrát děkovat a již se těšit na koncerty v našem okolí,víme,že hrajete a zpíváte na Tv Šlágr ,to je nádherný pořad,pro nás dříve narozené,mějte se moc hezky,přejeme Vám všem krásný víkend,lásku,štěstíčko a zdravíčko kapele i v rodinkách přejí věrný fanynky a fanoušci z Jihlavy,krásné Vysočiny,děkujeme všem,krásnývečer a dobrou noc se sladkými sny přejeme všem muzikantům a zpěvákům.

Datum: 20.12.2017

Vložil: Veselá sedma

Titulek: Re: Poděkování za vystoupení v Jihlavě 30.8.2017

Děkujeme Vám za hezká slova a budeme se těšit na další koncert v Jihlavě.

Datum: 02.08.2017

Vložil: Josef Král , Plzen

Titulek: Pozdrav

Zdravím p. Š´tastného , zkoušel mě v r. 72 když jsem měl nastoupit jako presenčák k Pos. hudbě v Plzni .Tenkrát to nevzšlo , ale hraju celý život s kapelami v Plzni a okolí . A´t se Vám daří .J.K.

Datum: 08.06.2018

Vložil: AlbertAnoma

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all types of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections received from the rest with the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some from the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations each week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to take to be sure a normal prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must go for prostate examination at least per year.

Datum: 15.08.2015

Vložil: Berry&Hati

Titulek: Prosba

Dobrý večer, slyšeli jsme Vás hrát již dříve a chtěli bychom se zeptat, zda by byl možný návrat zpěvačky, které bylo cca 7 let.

Děkujeme.

PS: 7 ji bylo před dvaceti lety

Datum: 20.12.2017

Vložil: JaHa

Titulek: Re: Prosba

Pokud máte na mysli Janu Havlíkovou mladší, občas si s kapelou zazpívá :).

Datum: 14.01.2015

Vložil: hondlik josef

Titulek: přání

tak jako Pepa Jelínek i já zdravím Františka Štastného a ostatní muzikanty a všem přeju pevné zdraví . Doufám Františku , že se sejdeme na nějakém srazu voj . hudby plzen.

Datum: 26.10.2014

Vložil: Josef Jelínek

Titulek: Přáníčko

Všem muzikantům kapely Veselá sedma hodně zdravíčka a elánu do další práce. Mimořádně zdravím basistu Františka Šťastného, se kterým jsem měl tu čest několik let hrát u vojenské hudby v Plzni. A že nemluvím do větru, podívejte se moje stránky o vojenské hudbě Plzeň. Mimochodem, dal jsem si na ně odkaz na Veselou sedmu. Přeji kapele dlouhého trvání, aby nám pomáhala vytvářet dobrou náladu v této uspěchané době.
Josef Jelínek Plzeň

Datum: 11.04.2014

Vložil: jarka

Titulek: .....

už to není Mendlova ulice v kontaktu

Datum: 13.10.2013

Vložil: jana

Titulek: dobrý den

dobrý den máte dobrou kapelu

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek